.

.

Многу 10pcs 16g~1.2 mm Топла Clicker Обрачот Септумот Jewerly CZ Носот/Ear/Брадавица Прстен тело пирсинг накит НОВИ

Многу 10pcs 16g~1.2 mm Топла Clicker Обрачот Септумот Jewerly CZ Носот/Ear/Брадавица Прстен тело пирсинг накит НОВИ

DEN 775.00
DEN 815.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Топла Продаде популарни ЕМО Панк Отвори Обрачот Носот Прстен Earring
Брадавица/Усна/Уво Пирсинг На Тело Пирсинг
Бар Мерач : 16g~1.2 mm
Дијаметар : 8mm
Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Бар со убав сјај CZ камења
Ќе добиете 10pcs фотографии покажува
SHIPPMENT :
Сите наши предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
Ние сме 100% Задоволство Гаранција на сите наши клиенти, ако најдете било какви проблеми со нашите предмети, ве молиме не двоумете се да се јавите во нашата служба за корисници тим во рок од 7 дена по приемот на објектот. Ние ќе го испратам до тебе друг за слободни или враќање на парите.
Ние брод на сите стоки во рок од 24 часа по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).
Земја
Дојде време
Превозот Метод
Превозот Надомест
Светот
15-25days
Меѓународниот Воздушен Mail
Бесплатен Превозот
Ние брод од страна на Меѓународниот Воздушен - mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 15 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 25 дена да пристигнат. Тоа најмногу се должи на поштата.
Ако вашиот вкупен цел вредност достигне $200.00 , ние ќе брод вашата точка од EMS, кој е многу брзо и безбедно трае само околу 4 - 8 дена да пристигне, (ЕМС може да биде на располагање за оваа земји : Австралија, Белгија, Канада, Данска, Франција, Финска, Германија, Ирска, Италија, Нов Зеланд, Норвешка, Шпанија, Шведска, Швајцарија, САД, велика БРИТАНИЈА).
Плаќање :
Ние го прифаќаме и Плачеше Картичка
Мулти-предмети наредби ве молиме распрашајте се за комбинирана фактура откако ќе заврши шопинг.
Сите Плаќање ве молиме да ја плати во рок од 10 дена по Аукција во близина.
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е иста како и на .
Повратни информации :
Ако не сте задоволни со нашата служба за производот, Ние очекуваме позитивен фидбек и 5 ѕвезди на детални продавачот Оценка, Ние ќе го прават истото за вас.
Ако имате било каков проблем или не се задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време пред да ја напушти други повратни информации, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука!

За производот

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Телото Накит
Стил:
Романтични
Телото Накит Тип:
Носот Прстени & Studs
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Срцето
Број На Модел На:
J0066
Пол:
Девојки
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
Yes

Слични предлози