.

.

1PC Титаниум Индустриски Пирсинг Гем Индустриски Barbell Пирсинг Scaffold Бар Barbell ' Рскавица Earring Orelha Секси Тело Накит

1PC Титаниум Индустриски Пирсинг Гем Индустриски Barbell Пирсинг Scaffold Бар Barbell ' Рскавица Earring Orelha Секси Тело Накит

DEN 160.00
DEN 168.96
-5 %

Износ
Во продавницата.


1 PC Титаниум Индустриски Пирсинг Гем Индустриски Barbell Пирсинг Scaffold Бар Barbell ' Рскавица Earring Orelha Секси Тело Накит
Големина на : 1.6*36+5 +5mm
Боја : како на сликата
Пакување : 1 PC(4 стилови за вашиот изберете)

За производот

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Бренд Име:
SWANJO
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
13230002
боја:
Сребро.
Големина:
14G 1.6*36+5+5mm
индустриски пирсинг:
'рскавицата обетки
пирсинг индустриски:
barbell пирсинг
Тип:
индустриски scaffolding
индустриски пирсинг накит:
индустриски earring
'рскавицата обетки:
Секси елоксирани топки
пирсинг обетки:
Портокаловата боја е Розово Злато Боја
Уво ' Рскавица Пирсинг:
нерѓосувачки челик пирсинг
нерѓосувачки челик earings жени:
индустриски пирсинг мажи

Слични предлози