.

.

Оригиналниот Спорт Слушалка Супер Бас Слушалки Sweatproof Работи Слушалки Со Микрофон Уво Кука За Сите Мобилен Телефон

Оригиналниот Спорт Слушалка Супер Бас Слушалки Sweatproof Работи Слушалки Со Микрофон Уво Кука За Сите Мобилен Телефон

DEN 108.00
DEN 114.24
-5 %

Износ
Во продавницата.


Оригиналниот Спорт Слушалка Супер Бас Слушалки Sweatproof Работи Слушалки Со Микрофон Уво Кука За Сите Мобилен Телефон Должина : 50 инчи (125 см) Нови генерички Универзалната 3.5 mm спорт Стерео Слушалки w/ On-off & Микрофон Уживаат hands-free разговори со оваа Универзална 3,5 мм Во уво Стерео Слушалки w/ вклучување-исклучување Вклучува интегриран earpieces и микрофон Кабелот монтиран НА/ИСКЛУЧУВАЊЕ копче за кој ви овозможува да се повикува и да се откажам лесно Одличен квалитет на звукот и супер јасен звук да ги Задржи вашите раце бесплатна и на воланот Додаток САМО, телефонот не се вклучени Зборува на телефон, да гледате видео клипови, играте игри или да слушате песни со стерео слушалки за мобилни телефони, со 3.5 мм hands-free слушалки/џек за слушалки Компатибилен Со : за i Pad /i Phone /HTC/ Huawei/ Sony итн. (било кој друг уред со 3.5 мм аудио слушалка излез џек. Пакет Содржина : 1 x Уво телефони Како Ahown Слика

За производот

Приклучок Тип:
Линија Тип
Линија Должина:
1.2 m
Безжичен:
No
Бренд Име:
Daono
Чувствителност:
123dB
Функција:
за Видео Игра За Мобилен Телефон,Спорт,За iPod
Контрола На Копчето:
Yes
Поддршка СТАН:
No
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Поддршка Apt-x:
No
комуникација:
Жичен
Безжична Тип:
Никој
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Конектори:
Никој
Зачестеност Одговор Опсег:
20-21000Hz
Активен Бучава Отказ:
No
Стил:
уво кука
Со Микрофон:
Yes
Vocalism Принцип:
Динамичен
Отпорот:
18Ω
Број На Модел На:
спорт слушалка

Слични предлози