.

.

diy Pluggable слушалка главата 10мм возачот Biofilm Композитни конус единица (без кабел)

diy Pluggable слушалка главата 10мм возачот Biofilm Композитни конус единица (без кабел)

DEN 1049.00
DEN 1104.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Функција:
За Мобилен Телефон,Обични Слушалки
Бренд Име:
Leagginal
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
20-20000Hz
Vocalism Принцип:
Други
Активен Бучава Отказ:
No
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Чувствителност:
103±3dB
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Конектори:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.2 m
комуникација:
Жичен
Со Микрофон:
Yes
Отпорот:
32Ω
Контрола На Копчето:
No
Стил:
Во Уво
Приклучок Тип:
Линија Тип
Функција:
Поддржува музика
Времето на пазарот:
2016 година

Слични предлози