.

.

Ултра Тенок Full Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 Премиер A3 А5 О7 2017 S4 S5 S6 S7 Екран Заштитник, Чувар Филм

Ултра Тенок Full Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 Премиер A3 А5 О7 2017 S4 S5 S6 S7 Екран Заштитник, Чувар

DEN 63.00
DEN 96.96
-35 %

Износ
Во продавницата.


Ултра Тенок Full Покрие Калено Стакло За Samsung Галакси J2 J3 J5 J7 Премиер A3 А5 О7 2017 S4 S5 S6 S7 Екран Заштитник, Чувар Филм
(1)За Производи :
Кога ќе ја прими стоката, ако производи скршена или да не се задоволи со тоа, ве молиме не се отвори спорот,ве молиме Контактирајте со нас , ние ќе се реши прашањето за вас како е можно поскоро.
(2)За Превозот :
1.Нормално транспорт време треба 25 до 60 дена.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме не се отвори спорот, и ве молиме контактирајте со нас !
Ние ќе се прошири и датум на испорака за вас .
2.Ако цел вкупната цена
3.Ако ви треба целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail "или "Aliexpress Стандарден Метод", и да додадете на пари за следење. Почитувани купувачи : ве Молиме внимание!
(1)ако купите повеќе од 10 парчиња или повеќе, може да се каже ни се преку оставање на пораки и ние ќе ви даде најдобра цена.
Производот Количина : 1 Парче Пред Шарени Калено Стакло
(1)да го Заштити вашиот мобилен телефон со оваа Премиум Калено Стакло предни екран заштитник.
(2)Шарени пред калено стакло што е percisely намалување на големината на вашиот Телефон. Пред калено стакло ќе го покрие целиот екран на телефонот, со полн круг за home копчето.
(3)Површината Цврстина - 0.26 мм дебел и направени со хемиски третирана, транспарентни калено стакло. 8-9 H : дури и остри предмети, како што се ножеви и копчињата нема да изгребат калено стакло.
(4)Анти-да се Загрози Филм - Ако калено стакло паузи, на калено стакло паузи во мали парчиња кои не се остри, правејќи го безбедно за корисници.
(5) Oleophobic Слој - На калено стакло има Oleophobic слој, кој го спречува отпечатоци од прсти и други загадувачи кои, исто така, направи филм лесно да се чисти.
(6)Нежен Допир - Flim е обложена на задната страна со силна силикони лепило што го прави лесен за инсталација и придава филмот цврсто па тоа нема да влијае на екранот е чувствителност.
Пакување вклучуваат :
1* Пред Калено Стакло Екран Заштитник
1* Сува Избрише за инсталација за подготовка
1* Алкохол Избрише за инсталација за подготовка
Како да се цел
Испорака и Услуга на Клиентите
Превозот :
Превозот Начини и Време
Испорака и Услуга на Клиентите

За производот

Материјал:
Бренд Име:
GerTong
Мало Пакет:
No
Тип:
браник
Функција:
Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Серија,Галакси J Серија,Галакси S7,Забелешка 5,Galaxy S6,Галакси Note4,Галакси S5,I9500 Galaxy S IV
дизајн:
Транспарентна
Големина:
Tempered Glass For Samsung 5.0 5.2 5.7 inch
Карактеристики:
Екран Заштитник За Samsung A3 А5 О7 J3 J7 J5 S4 S5 S6 S7 Забелешка 3 4 5
Телефон Случаи Покрие Филм За Samsung:
Целосна Покрие Калено Стакло За Samsung Galaxy s4 s5 s6 s7 стакло
Екран Заштитник За Модел На Мобилен Телефон:
Калено Стакло За Samsung A3 А5 О7 2017 Филм
Калено Стакло За Модел На Паметен Телефон:
Калено Стакло За Samsung Галакси А5 2017 A5200 О7 2017 A7200
Зајакнато Стакло За Samsung J5 2016 Година:
Калено Стакло За Samsung Галакси J7 2016 година J710F
боја:
Црна, Бела, Златна
Материјал:
Шарени Премиум Калено Стакло
Функција:
Водоотпорен,отпорно на Гребење,Експлозија-доказ,од Тебе Боја
Пакетот Вклучува:
Премиум Шарени Калено Стакло+Чистење Колекции
Калено Стакло За Samsung J3 2016 Година:
Екран Заштитник За Samsung Галакси Забелешка 3 Забелешка 4 Напомена 5 Стаклени
Екран Заштитник За Samsung Galaxy S4:
За Samsung Галакси J3 J330 J5 J530 J7 J730 Стакло ЕУ Верзија 2017

Слични предлози