.

.

38mm/42mm Кристал Ултра Тенок Тешко PC Пластични Транспарентен Јасно Транспарентен Случај Покритие за Apple Види Серија 1 Серија 2

38mm/42mm Кристал Ултра Тенок Тешко PC Пластични Транспарентен Јасно Транспарентен Случај Покритие за Apple Види Серија 1 Серија

DEN 177.00
DEN 235.20
-25 %

Износ
Во продавницата.


38mm/42mm Кристал Ултра Тенок Тешко PC Пластични Транспарентен Јасно Транспарентен Случај Покритие за Apple Види Серија 1 Серија 2
Answer : ___________________________ NOTE : ние само го продаде watchcase за apple види, овој линк за да не го продаде watchband, не се продаде види!! Пакет : 1pc * види случај за apple види серија 1 ИЛИ 1pc * види случај за apple види series2( само watchcase )со OPP вреќа
Продавачот Известување
За Боја Неусогласеност Разлики во бојата може, затоа што од некои други причини, како што се боја одраз во огледалото,Осветлување позадина итн.Меѓутоа, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја, ве Молиме контактирајте со нас видете ако враќање или повраток е можно.
За Нас Секој објект ќе се провери внимателно пред пратката, само купи со доверба да ја прифатиме прилагодено дизајн и се меша на големо,Ние и ветуваме на понуда на најдобар квалитет на производи,Со најдобри цени и најдобра услуга. Ние постојано се започне нови дизајни кои одговараат на меѓународниот пазар стандарди. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе информации. Професионална логистика пакување да се направи производи побезбеден транспорт. Ако имате било какви барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас, Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плати дополнителни превозот
Политика на враќање Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука. Ние нудиме целосна наплата за вас,ако производот е било кој квалитет на проблемот. Ако не сте задоволни со било какви прашања во врска со нашите производи во прилог на квалитетот на производите, ако сакате да го промените на предмети или да се врати ставки. Ќе треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации, Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. Вашето мислење е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу!! Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрални или negativefeedback. Ние ќе tryour најдобро да се реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!!

За производот

Материјал:
Series2, Series1
Пакет:
38mm, 42mm
Големина:
38mm/42mm
Карактеристики:
транспарентен јасно
Тип:
браник
дизајн:
Транспарентна
Функција:
Анти-удар
Бренд Име:
sincetop
Мало Пакет:
Yes
Компатибилен Бренд:
За Apple види
Тип:
Случај
Материјал:
pc
Модел:
За Apple Види Серија 1 Серија 2
Бои:
транспарентен јасно

Слични предлози