.

.

Анти-удар Заштитна Shel Хибрид Оклоп Капакот на Држачот за Случај За Huawei P8 P9 P10 плус лајт 6X чест 8 лајт нова плус Луксузни Школка

Анти-удар Заштитна Shel Хибрид Оклоп Капакот на Држачот за Случај За Huawei P8 P9 P10 плус лајт 6X чест 8 лајт нова плус Луксузни

DEN 150.00
DEN 187.20
-20 %

Износ
Во продавницата.

Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Совршено се вклопуваат во вашиот телефон . Лесен пристап до сите копчиња, без отстранување случај. Спречете го вашиот мобилен од удари и гребнатини. Материјал : Кожа, магнетно, пластика, Совршено се Вклопуваат Многу други стилови во мојата продавница! Пакетот вклучува : 1 X Случај . (Забелешка : Без продажба на мало кутија, не мало pacakge !) Ако изберете превозот начин "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" или "Продавачот за Испорака Метод" , тоа не може да биде песна ; Ако ви е потребна за следење информации , ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка . Ви благодариме за разбирањето!

За производот

Материјал:
За Huawei p9, За Huawei p9 плус, За Huawei p10, За Huawei p10 плус, За Huawei p10 лајт, За p8 лајт 2017, За чест 8 лајт, За Huawei нова плус
Бренд Име:
МОРНАРИТЕ
Тип:
браник
Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Тешки Заштита
дизајн:
Бизнис,Апстракт,Мат
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Карактеристики:
Shockproof Гума PC+TPU Хибрид Случај Маска
Големина:
15*8*1.5
Тип:
Случај

Слични предлози