.

.

Отворете Crotch bodyStockings мрежа Fishnet пол танц изложени жените во секси долна облека топла плус големина еротска долна Облека секси костими 581

Отворете Crotch bodyStockings мрежа Fishnet пол танц изложени жените во секси долна облека топла плус големина еротска долна

DEN 159.00
DEN 211.68
-25 %

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
За превозот
1.
Отворете Crotch body Stockings мрежа Fishnet пол танц изложени PP жени секси долна облека топла плус големина еротска долна Облека секси костими 581
Име на производ : секси fishnet тесна облека, Производи вклучуваат : fishnet фустан Материјал : Памук Лун, мрежа Боја : црна, виолетова, сина,црвена роза Производ Големина : слободен големина Секси : Пет ѕвездички Соодветна Висина : 155-175cm Тежина : 40-60kg За публиката : мода, авангарда, извршување на задоволства на животот на жените Разлики Забелешка : Секоја различна боја monitor display, ве молиме да преовладуваат во вид примени
пријател,ако најде нов моден стил долна облека,можете да ми кажете,јас ќе се обиде да го најде за вас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. BR купувачот ве молиме наведете cpf или cnpj, тоа ќе биде подобро за вас да се добие побрзо.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат
заврши во рок од 3 дена. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Секој спор предизвикан од ова е неразумно. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. ви благодариме
Се врати и враќање
1. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.
За повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара
ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние продавачот не се во надлежност на увозни давачки, купувачот е одговорен за тоа. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

За производот

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Телото Одговараат На
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
OXOSEXY
Материјал:
Акрилик,Spandex,Најлон,Полиестер,
Ткаенина Тип:
Сатенски
Број На Модел На:
581
За публиката:
Жените
дизајн:
црна Мрежа Fishnet Bodystocking
Вклучуваат:
секси долна облека
Стил:
секси долна облека,секси костими ,секси долна облека,пол танц еротска долна облека
Играње на улоги :
ноќен клуб секси долна облека
боја:
Црна
is_customized:
Yes

Слични предлози