.

.

Од нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник Течни Јадење Сапун Фармацевт Бранеа Заврши 17 ОЗ Шише /3.15 Инчен Навој Цевка

Од нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник Течни Јадење Сапун Фармацевт Бранеа Заврши 17 ОЗ Шише /3.15 Инчен Навој Цевка

DEN 527.00
DEN 527.04
-0 %

Износ
Во продавницата.

Ако не сте го слушнале од нас во
даденото време, ве молиме бидете сигурни да проверите ја вашата спам. За време на овој период, ве молиме
не ја модифицирајте цел цена. Вие не треба да ги потсети на купувачот да ја плати. Ние работиме 5 и 1/2 дена недели.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред да го контактирате и вашиот проблем. Ние ќе ви одговориме во рок од 24-48 часа
во повеќето случаи порано.5 инчи
Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Пакет : 1x потоне сапун фармацевт
Во моментов, што може да се плати со Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро
дебитна картичка, Web Money и Банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна за
Aliexpress во иднина.
Ние ќе брод во 1-2 работни дена по плаќање се расчисти. Многу лесно да се справи и да го инсталирате.
Ние не бродот за да PO. Сепак, Ако производите не
имате било какви проблеми, купувачот треба да се плати за враќање превозот цена.
ЛЕСНО ДА се СПРАВИ со - купувањето, вклучува ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ (17oz. Тоа е навистина важно
дека љубовта вашето купување од нас.
Објектот на локација во САД - 4-8 бизнис дена
Објектот loaction во Кина - epacket 7-14 дена
Кина пост 20-60business дена
( Забелешка : цел износ помалку од ќе брод без следење Бр. )
Увозни давачки и сите други такса не се вклучени во точка трошоци или од трошоците за превозот.15 Инчен Навој Цевка
ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ - Главното тело на сапун фармацевт направени од најдобрите нерѓосувачки челик и силна пластика додатоци.ПОЛЕ ако пакетот се големи, како USPS express не го прифатам тоа, па ве молиме оставете ни го вашето валидна физичка адреса.
Ве молиме да ни помогне да продолжиме да ве снабди со овие големи објекти во подолу трговија на големо со
оставајќи ги сите позитивни и "ПЕТ ЅВЕЗДИ" рејтинг кога оставајќи ни повратни информации. Ние го цениме
вашиот бизнис и ние ќе го прават истото за вас.Од нерѓосувачки Челик Кујнски Мијалник Течни Јадење Сапун Фармацевт Бранеа Заврши 17 ОЗ Шише /3.
Контактирајте со нас
Ние се залагаме за 100% задоволството на клиентите за секоја продажба што заврши.
НЕВЕРОЈАТЕН ДИЗАЈН - Нашите сапун фармацевт има 3" млазницата дека достигнува над мијалникот. Нема повеќе да ползи под мијалникот!
ИНСТРУКЦИИ за ИНСТАЛАЦИЈА ОБЕЗБЕДЕНА - На инструкциите за инсталација дојде со производи во кутија.м
Производите може да се врати во рок од 7 дена по нејзиниот прием.
Кога купувачот го користите Boleto, ние ќе ги доби масажа од Alibaba систем : "Постои
доцнење од 5 работни дена од Boleto плаќање дозвола.

За производот

боја:
1pc, 2 парчиња
Тип:
Течен Сапун Точење
Број На Модел На:
zyq0001
Метал Течен Сапун Фармацевт По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Главен Материјал:
Метал
Функција:
Течен Сапун Фармацевт
Бренд Име:
Seafulee
Течен Сапун Фармацевт Тип:
Рака Сапун Фармацевт
боја:
Нерѓосувачки Челик

Слични предлози