.

.

Ретро керамички teapot, Кинески карактеристики ахат монистра Кунг Фу чај, мали исклучителна кафе Кунг Фу чај додатоци

Ретро керамички teapot, Кинески карактеристики ахат монистра Кунг Фу чај, мали исклучителна кафе Кунг Фу чај додатоци

DEN 1005.00
DEN 1141.44
-12 %

Износ
Во продавницата.


Драги пријатели, здраво, Здраво на сите, нашата поддршка на производот купување , потребно е да купите голем број на производи пријатели може да сакаат да се влезе во продавница да се види, ние ќе ви даде ниска цена и најдобра услуга резултати, се надевам дека има потреба од пријател можете да контактирате со нас, со нетрпение очекуваме да ви се Заблагодарам за доаѓање!
Име на производ : Ретро керамички teapot Вклучувајќи количина : 1 buc Teapot Материјал : Керамички Потекло : Кина Dehua Волумен : 240ml ниво на Квалитет : AAAAA Висок квалитет, ние ги користиме на пена кутија за пакување е многу безбедно, ве молиме да бидат сигурни да се купи! Едноставен и елегантен, враќање на долг, миризлива чај донесе приказната. Едноставен и елегантен, враќање на долг, миризлива чај донесе приказната. Едноставен и елегантен, враќање на долг, миризлива чај донесе приказната. Едноставен и елегантен, враќање на долг, миризлива чај донесе приказната.

За производот

Капацитет:
201-300ml
Материјал:
грнчарството
Бренд Име:
FENGZHUIS

Слични предлози