.

.

Целосна Рачна Пурпурна Лагер Филтер Меур Yixing Купот на Куп Yixing Чаша со Капак за Статистика Чај Првенство 400ml S $

Целосна Рачна Пурпурна Лагер Филтер Меур Yixing Купот на Куп Yixing Чаша со Капак за Статистика Чај Првенство 400ml S $

DEN 991.00
DEN 1320.96
-25 %

Износ
Во продавницата.


Целосна Рачна Пурпурна Лагер Филтер Меур Yixing Купот на Куп Yixing Чаша со Капак за Статистика Чај Првенство 400ml
Тип : кунг фу сет чај , чај првенство, Кинески чај првенство
Материјал : виолетова песок
Големина : 12.5x7.5cm
Јачина на звук : 400ml
Погоден за : дом, канцеларија и така натаму
Accesorry : чај филтер

За производот

Бренд Име:
MOYLOR
Тип:
Teacups
Количина:
1
Обликот:
Вметнување
Материјал:
Виолетова Глина
Број На Модел На:
416042089
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,LFGB
Функција:
Еко-Пријателски
Drinkware Тип:
Чаши & Чинии
Техника:
Виолетова Глина
Тип:
кунг фу чај сет , чаша чај
Материјал:
Виолетова Глина
Со чај филтер:
Yes
Големина:
12.5x7.5cm
јачина:
400ml
Погоден за:
Дом, Канцеларија

Слични предлози