.

.

Реплика Точка Т-2955 Estiluz Pluma Светла Дизајниран од страна на Estudi Ribaudi Таванот Светилка rion црно бела еден грб таванот светилка

Реплика Точка Т-2955 Estiluz Pluma Светла Дизајниран од страна на Estudi Ribaudi Таванот Светилка rion црно бела еден грб таванот

DEN 23999.52

Износ
Во продавницата.


Димензии : Абажур D 48.5 cm x H 22cm, род L 180cm Боја : црна/бела Материјали : железо Сијалица : E27 светилки (вклучени) Бродови во 7 дена
Ве молиме контактирајте со нас ако сеуште имате било какви прашања. Ние сме среќни да ви помогнат!
Совети : Ова е реплика светилка, ви Благодариме за разбирањето : )

За производот

Абажур Боја:
Бела, Црна
Тип На Објект:
таванот светла
Техника:
Кован
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Гаранција:
S
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Број на извори на светлина:
1
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Foyer
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Современа
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
CE0013
Бренд Име:
ZPLUS

Слични предлози