.

.

5w LED Ковано Железо Заварување Спреј Бои Апсорбира Купола Светлина Модерни Идеи Насликани K9 Кристал Таванот Светилка Спална соба 1 Светлината 110-240v

5w LED Ковано Железо Заварување Спреј Бои Апсорбира Купола Светлина Модерни Идеи Насликани K9 Кристал Таванот Светилка Спална

DEN 724.00
DEN 762.24
-5 %

Износ
Во продавницата.

П : Што треба да направам ако стоката не се точно како на сликата покажува или имаат квалитет проблем? А : ве Молам, уште контактирајте со нас.

За производот

Абажур Боја:
Сребро.
Wattage:
5W
Тип На Објект:
таванот светла
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Кристално
Карактеристики:
1 Светла
Број на извори на светлина:
1
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Гаранција:
3 Години
Стил:
Модерна
Тело Материјал:
Нерѓосувачки Челик,Кристално
сертификација:
CCC
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
База Тип:
E27
Број На Модел На:
Кристал Таванот
Техника:
обложено
Заврши:
Полиран Хром
Употреба:
Индустриски
Извор На Светлина:
LED Светилки
Напон:
90-260V
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Примена:
Ходникот, Игра Соба,

Слични предлози