.

.

модерната кристал таванот светилка мини led осветлување на предните балкон тремот површината монтирани aisle светлина

модерната кристал таванот светилка мини led осветлување на предните балкон тремот површината монтирани aisle светлина

DEN 1359.00
DEN 1510.56
-10 %

Износ
Во продавницата.


[1] Модел NO : 117
[2] Напон : 110 V-240 V
[3] Size :
1. Dia15*H18cm ,1 светлина
2. Dia20*H21cm ,3 светла
3. Dia25*H21cm ,3 светла
[4]Материјал : кристал & метал
[5]извор на Светлина : led
[6]Стил : модерна
[7]Светилка тело боја : Сребрена
[8]соодветно место : дневна соба ,спална соба,хотел ,кафе, сала за состаноци ,куќа
Почитувани Купувачи , добредојдовте на нашата продавница .Пред да нарачате , pls љубезно ве молиме да го прочитате следново внимателно.

За производот

Тип На Објект:
таванот светла
Напон:
220V
База Тип:
G4
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Кристално
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Кревет Во Соба
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Стил:
Модерна
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,CE
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Тело Материјал:
Кристал,Железо,Стакло
Техника:
обложено
Заврши:
Полиран Хром
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број На Модел На:
117
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square

Слични предлози