.

.

Модерен 10 инчен Тенок Алуминиум Легура Изградена-во Touchpad и Батерија на Широк Компатибилност со Bluetooth Тастатура на Допир

Модерен 10 инчен Тенок Алуминиум Легура Изградена-во Touchpad и Батерија на Широк Компатибилност со Bluetooth Тастатура на Допир

DEN 940.00
DEN 1146.72
-18 %

Износ
Во продавницата.

Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. За Андроид 4. Количина : 1 Set Нема Мало Пакети
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Елегантни Профил и Класична Црна, Модерен Елегантни профил и црна боја го прават тоа соодветно за секоја прилика.
Спецификации : Боја : Црна Материјал : Алуминиум Легура За : 10 инчен Тастатура Bluetooth верзија : V3.24 инчен Компатибилен со : Windows XP, Win 7/ 8 или над систем. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Можете да ги користите со вашиот bluetooth-от Мини КОМПЈУТЕР, ipad, iphone, паметен телефон, smart TV, PS4 и сл.
Како да го користите : 1. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Нејзината големина е помала од меѓународна стандардна А4 хартија, што е, можете лесно може да се стави во вашиот ранец или briefcase за патување и работа или да ја користите во вашиот дом, без да се грижат за неуредна врска жица. При поврзување на тастатура со КОМПЈУТЕР, Bluetooth приемник е потребно (не се вклучени). Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Најдете Bluetooth тастатура името, кликнете на "connect""; 5. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Кога батеријата се истроши, тоа трае само околу 4 часа за да се земе целосно наполнета.

За производот

Примена:
таблета
Полна Големина тастатура:
Yes
Бренд Име:
BGEKTOTH
Работата Стил:
Мембраната
Број На Модел На:
6A20648
Стил:
Стандард
Тип:
Bluetooth Безжична
Интерфејс Тип:
Bluetooth/USB
Пакет:
Yes
Јазик:
Англиски
Врвка За Околу Поддршка:
Yes
Оската На Телото Бренд:
Други
Тастатура Стандард:
Таблета Тастатура
Поддржува Човечки Инженеринг:
No
Дали да се поддржи plug and play:
Yes
Имаат мултимедијални копче за функција:
Yes
Механички Тастатура:
No
Тастатура Стандард:
стандардна тастатура
Е водоотпорен:
No

Слични предлози