.

.

XSKN хебрејски јазик/англиски јазик за Тастатурата на Кожата Ултра Тенок Силиконска Маска за Стари Macbook Air Про Ретината 13 15 17 инчи (Објавен пред 2015)

XSKN хебрејски јазик/англиски јазик за Тастатурата на Кожата Ултра Тенок Силиконска Маска за Стари Macbook Air Про Ретината 13

DEN 527.52

Износ
Во продавницата.

Ве молиме бидете советувани меѓународни испорака многу зависи од вашата локална царина и пост услуга. Ако вашиот чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака. Имаме 8 години историја на alibaba веб-страница , може да го контролирате квалитетот, цената и услугата многу добро. DHL/Федекс/UPS/ТНТ : 5-8 дена , Кина/Хонгконг пост : 18-43 дена. право дното клучот е мал wid бар(не правоаголник)
Тастатура Верзија Забелешка :
Одговара и за НАС и ЕУ Изгледот Macbook
НИ Распоред : "Внесете" клуч е правоаголник. Пари е објавен за нас откако ќе се потврди испорака . Објектот мора да се врати во првобитната состојба, за враќање на средствата. Превозот цена во на вас. Ние се грижиме за секој купувач и ќе се потрудиме да ви помогне. Друга опција за плаќање исто така е достапен, ве молиме контактирајте со нас за детали.
XSKN еврејски на англиски јазик Ultrathin Кожата Силикони Mac Book Тастатура Покритие за Macbook/Macbook Pro/Macbook Air&i Mac, 13, 15 и 17 Инчи, Со/Без Retina Display
Детали За Производот :
-Точка тип : тастатура кожа/заштитник
-Производот материјал : силикон
-US&ЕУ за универзален дизајн, QWERTY карактер изгледот
-Горната страна усвои гумена облога, ви дава удобно мека на допир чувство и заштита на тастатура маска од губење на боја
-Долната страна е сјајна површина, направете ја тастатурата покритие одговара совршено на вашата тастатура, без било налепница/лепак
Карактеристики На Производот :
-Анти-бактерии својства
-Стоп бактерии со ставање во врела вода или перење со сапуница вода
-Силни и издржливи
-Лесно да се примени
-Одговара секој контура на вашата тастатура
-Го намалува звукот од пишување
-Уникатен слаб дава одлични се чувствувам
Компатибилен Уред :
за Mac Book Air 13inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro 13inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro 15inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro Ретината 13inch НАС & ЕУ Изгледот
за Mac Book Pro Ретината 15inch НАС & ЕУ Изгледот
за Apple безжична тастатура(не магија тастатура).
Политика На Враќање
Половина година е нашиот гарантен период.
Плаќање
Кога се направи исплата користење Aliexpress, парите се депонирани сигурно во вашата сметка. > ЕУ Распоред : "Внесете" клуч изгледа како "7"
Специјални забелешки :
- Тастатурата на кожата е дизајниран да им овозможи на светлото блесне преку неа, ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Сите фотографии се прикажани се 100% реално, без да користите некој софтвер за да се направи тоа се повеќе убави .

За производот

Пакет:
Yes
Бренд Име:
XSKN
Функција:
Водоотпорен,Dustproof
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Применливи модели:
Macbook
сертификација:
CE, RoHS
Производи Статус:
Акции
Дебелина:
0.35 mm
Материјал:
Силикони
Пакет:
XSKN подарок пакет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Дизајн Јазик:
Еврејски
боја:
Црно/Сино/Розова
Производ Објект:
тастатура со заштитен филм
Погоден уред 1:
за Macbook Air 13 со НАС & ЕУ Изгледот
Погоден уред 2:
за Macbook Ретината 13 15 US & ЕУ Изгледот
Погоден уред 3:
за Macbook Pro 13 15 и 17 US & ЕУ Изгледот

Слични предлози