.

.

KUS Морски Tachometer Мерач Со LED Hourmeter Брод Камион Автомобил RV Водоотпорен ВРТЕЖИ во минута Tacho Метар 6000 ВРТЕЖИ во минута 85mm Брзина Дажба 1-10

KUS Морски Tachometer Мерач Со LED Hourmeter Брод Камион Автомобил RV Водоотпорен ВРТЕЖИ во минута Tacho Метар 6000 ВРТЕЖИ во

DEN 2684.00
DEN 3355.20
-20 %

Износ
Во продавницата.


IP67 Водоотпорен, Stepper Мотор,Обратна Поларитетот Заштита, Црвена или Жолта позадина светлина * Користи stepper мотор на возачите за да се прикаже брзината на возилото. * Висока прецизност, одлична сигурност и универзална компатибилност * Рамки Материјал : 316 од не 'Рѓосувачки Челик,излечи стакло * Инсталација Димензија : 85mm(3-3/8") * Инсталација : код мерач да baseboard директно со рака * Приклучок : мулти-приклучоци приклучок за поврзување * Позадина светло, Црвено или Жолто * Покажува Опсег : 0-6000rpm * Работен Напон : 12/24 V * Прилагодливи Speedo Дажба : 1.0-10.0 * Заштита одделение : IP67;можат да работат до 1m под вода

За производот

Бренд Име:
KUS
Производителот Дел Број:
CMHB-БС-6KL
Објектот Должина:
15
Објектот Ширина:
6
Објектот Висина:
6
Објектот Тежина:
0.4
Материјал Тип:
Нерѓосувачки челик & пластика
Специјални Функции:
IP67 Водоотпорен, Stepper Мотор
Осветленост Дел Број:
CMHB-БС-6KL
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поставување на Возило:
ПРЕД
Брзина на односот на:
прилагодливи 1-10
Опсег:
0-6000RPM
рамки:
Нерѓосувачки Челик
Mtg Дупка:
3-3/8
Лице:
Црна
Работни Volt:
12/24V

Слични предлози