.

.

8 Бои Ниско-Мирис На Суви Избрише Маркери, Табла Erasable Маркер Сет Пенкала, Ултра Парична Казна Совет, Избрани Бои, 8-Count

8 Бои Ниско-Мирис На Суви Избрише Маркери, Табла Erasable Маркер Сет Пенкала, Ултра Парична Казна Совет, Избрани Бои, 8-Count

DEN 159.00
DEN 187.20
-15 %

Износ
Во продавницата.


Име : Достав Табла пенкало во Боја : 8 Компјутери : 8 многу

За производот

Бренд Име:
BLINGIRD
Dual-страна Пишување:
No
Квантитет На Пакет:
8 Пенкала/Кутија
Мастило Пополнување Тип:
Не Е Применливо
Пишување Медиум:
Табли

Слични предлози