.

.

CucKooDo Цртан филм Симпатична Дизајн СТП Кожа Флип Стои со Smart Заштитна Маска) за Samsung Galaxy Tab Со 7.0 инчен СМ-T280/T285

CucKooDo Цртан филм Симпатична Дизајн СТП Кожа Флип Стои со Smart Заштитна Маска) за Samsung Galaxy Tab Со 7.0 инчен СМ-T280/T285

DEN 537.00
DEN 671.04
-20 %

Износ
Во продавницата.

Направени од издржлив синтетички кожа и со елегантен дизајн, дава стилски и удобно заштита. Паричникот дизајн држи телефонот подалеку од гребнатини, испакнатини и прашина. Виткање покрие преобразува совршен за секогаш кога ќе пребарувате веб-страница или гледајте филм Совршена големина за Samsung Galaxy TAB СО 7.0 2016 ГОДИНА/ СМ-T280 / СМ-T285 и сите пристаништа - копчиња контроли & пристаништа сите може да биде лесно да пристапите
*Било какви прашања или dissatisfactions, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис преку
*Али порака или услуги на клиентите е-Маил, Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
*Сите предмети ќе се организира превозот од Кина, воздухот-mail по 24hour расчисти исплата.
*Ако не можете да ги купите во нашата продавница, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници.
*Увозни давачки, даноци и други давачки што се купувачот одговорност, не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Ве молиме проверете ги тарифа во локалните Обичаи.
*Следење На No. ќе се стави во веб страница; тоа може да биде корисно по една недела. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас.
*Време на испорака варира поради различни земји и други фактори. Нормално, тоа трае 25-50 работни дена, во некои земји може да имаат потреба од 10-20 работата екстра. Сепак, ние ќе ги испрати сите елементи како што е брз како што можете да.
*Ако објекти се во лоша состојба кога пристигна, ние ќе го препрати до вас или наплата; Ако само не ми се допаѓа објектот, тоа би можело размена, исто така, се врати во рок од 7 дена, во меѓувреме треба да плаќаат за превозот назад. На враќање мора да се заврши со оригиналното пакување (производителот кутија, Styrofoam, пластични кеси, итн.) и сите додатоци, пакување се лизга и ознаки.
* * * Во случај да сте го чекаше вашата нарачка над 60 дена (од денот на плаќање направени), ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да организира испраќање или наплата.
*Задоволство на клиентите е јадрото на нашиот успех. Вашето мислење е многу важна за нас.
Ве молиме да ни даде на 5 ѕвезди позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. И ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации.
Очекуваме вашиот Позитивен Фидбек За Сите НСД со 5 ѕвезди Резултат
Ви благодариме!!!

За производот

Стил:
Моден
Должина:
7.2inch
Бренд Име:
CucKooDo
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Материјал:
PU
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Ширина:
4.6inch
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab Со 7.0 инчен СМ-T280 /T285
Број На Модел На:
453215
Апликацијата Лаптоп Големина:
7

Слични предлози