.

.

Touchpad Bluetooth тастатура случај за WHuawei Mediapad T2 7.0 инчен таблет компјутер за Huawei Mediapad T2 7.0 инчен тастатура случај

Touchpad Bluetooth тастатура случај за WHuawei Mediapad T2 7.0 инчен таблет компјутер за Huawei Mediapad T2 7.0 инчен тастатура

DEN 1504.00
DEN 1583.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Touchpad Bluetooth тастатура случај за WHuawei Mediapad T2 7.0 инчен таблет компјутер за Huawei Mediapad T2 7.0 инчен тастатура случај

За производот

Стил:
Моден
Модел Компатибилност:
Huawei Mediapad T2 7.0
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Материјал:
PU
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Број На Модел На:
lgkey
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Тип:
Со Тастатура

Слични предлози