.

.

Приклучните тастатурата За Asus Трансформатор Pad TF300T TF300TC TF300TL 10.1 Таблет КОМПЈУТЕР dock/полнач/тастатура база за asus tf300t

Приклучните тастатурата За Asus Трансформатор Pad TF300T TF300TC TF300TL 10.1 Таблет КОМПЈУТЕР dock/полнач/тастатура база за

DEN 2508.00
DEN 2639.52
-5 %

Износ
Во продавницата.


Оригиналниот тастатурата За Asus Трансформатор Pad TF300 T TF300 TC TF300 TL 10.1" Таблет КОМПЈУТЕР dock/полнач/тастатура база за asus tf300t

За производот

Стил:
Моден
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
e44dd
Модел Компатибилност:
Asus Трансформатор Pad TF300T TF300TC TF300TL
Материјал:
PU
Компатибилен Бренд:
за Asus
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.1
Тип:
Со Тастатура

Слични предлози