.

.

6.2-инчен четири-wire resistive touch screen KDT-1786 Автомобил DVD GPS IPC 155 * 88

6.2-инчен четири-wire resistive touch screen KDT-1786 Автомобил DVD GPS IPC 155 * 88

DEN 554.00
DEN 769.92
-28 %

Износ
Во продавницата.

Погоре, можете да ги одберете про изразат според нивната конкретна ситуација. Сабота викенд сам генерално издадена истиот ден, но понекогаш персоналот, но ќе биде продолжен следниот ден губење на парчиња. Ако изберете SF Express, обично во рок од три часа ќе се информираат за курир pick-up; Ако одберете помине или одлична брзина курир, на курир ќе pick-up во 9 часот таа ноќ; но, ако 20 : 00 По наредби, генерално, не се држи чекор со курир, испраќачот може да биде продолжена до следниот ден.
Детали за производот Димензии OD област (надворешна димензија) Должина (C) 155mm Ширина (D) 88mm Дебелина 1.
Пишување на инспекција
Бидејќи овој производ е кревка , По приемот, ве молиме да го отворите прегледот на стоката во предниот дел на курир за штета и недостатокот на ре-знак. Откако знак ние нема да преговара со курир, прием на стоки во добра состојба значи пристигне купувачи раце. Ако постојат проблеми, може да биде одбиено и контактирајте со нас, ние ќе комуницира со курирска компанија, како што е случај на couriers да се спречи инспекција, ве молиме контактирајте со нас на самото место. Празници се, генерално, не се испраќачот, додека првиот ден по празникот на превозот.5 mm Под (H) 7.
За Изразат Изразат избор
Ќе pro може да изберете во зависност од нивните потреби курир, експрес продавница може да избере SF, одлична брзина, се помине три курир.
Превозот и стареење
Ако про магазин пред 17 : 00 фотографиран стоки и плаќање е успешна, ние ќе испрати истиот ден.5 mm
Линија цел
Ве молиме купувачите внимателно да се провери дали програмата се натпреварите линија цел, нарачката доколку линијата не се совпаѓа со екранот и програма и ќе не летаат доколку линијата не е работа.4 mm АА област (допир област) Должина (А) 137mm Ширина (Б) 77mm АА област (допир област) и OD зона (надвор димензии) оддалеченост Лево (E) 8мм Право (F) 10мм На (G) 3.
Одлична брзина и преку курирска обично по 3-7 дена Испрати потврда, во некои оддалечени области може да биде продолжен; SF обично во 1-2 дена од денот на приемот по породувањето, ќе биде проширена во некои оддалечени области; и сите временски видови на природни катастрофи кои можат да влијаат на pick-up време. При помине и одлична брзина изразат малку поповолни, но побавно, не грижете се ако родителите можат да изберат да ги користат експрес испорака во изборот на логистика кога (одлична брзина и преку курирска пријави се воведе во малите две курир внатре); ако pro е итно тогаш можете да изберете SF, SF иако се скапи, но брзо и безбедно, и нема да предизвика испорака leisurely пристигне само да се најде дека стока е курирска компанија скрши нема пристап до непријатна ситуација, вие треба да одат SF може да изберете површина (мали во изборот на логистика две имаат среќа увозните цени во внатрешноста на површина пошта).

За производот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Екран на допир за видови:
Четири-wire resistive
Употреба:
Автомобил DVD навигација со автомобил GPS IPC
Големина:
6.2 inch
Надворешни димензии:
155mm * 88mm
АА област (допир област):
137mm * 77mm

Слични предлози