.

.

оригиналниот нов 6-инчен екран на допир ракопис екран Onda VX590 VX590R VX590T LCD TM060RDH02

оригиналниот нов 6-инчен екран на допир ракопис екран Onda VX590 VX590R VX590T LCD TM060RDH02

DEN 342.00
DEN 475.20
-28 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
lanjuu

Слични предлози