.

.

оригиналниот нов 7-инчен екран на допир за најчестите екран осетлив на допир AT070TN94 90 92 HSD070IDW1 D00 E11

оригиналниот нов 7-инчен екран на допир за најчестите екран осетлив на допир AT070TN94 90 92 HSD070IDW1 D00 E11

DEN 342.00
DEN 475.20
-28 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
lanjuu

Слични предлози