.

.

оригинални нови 3,5-инчен екран на допир 4WGOB заеднички четири-жица екран на допир 77 * 63 надворешен екран ракопис екран PDA камера

оригинални нови 3,5-инчен екран на допир 4WGOB заеднички четири-жица екран на допир 77 * 63 надворешен екран ракопис екран PDA

DEN 342.00
DEN 475.20
-28 %

Износ
Во продавницата.


Производ детали
Надворешни димензии : 77 * 63
Гледање област : 74 * 57
Обезбедување на квалитет, фабрика места, да ги чува сите производи една година рок на траење, про ве молиме да се купи!
3,5-инчен екран на допир 4 WGOB заеднички четири-жица екран на допир 77 * 63 надворешен екран ракопис екран PDA камера

За производот

Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
lanjuu

Слични предлози