.

.

оригиналниот нов Одличен екран 7-инчен екран на допир ракопис екран Хан Choi hsd070idw1 e11 d00 Innolux at070tn94 92

оригиналниот нов Одличен екран 7-инчен екран на допир ракопис екран Хан Choi hsd070idw1 e11 d00 Innolux at070tn94 92

DEN 342.00
DEN 475.20
-28 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
lanjuu

Слични предлози