.

.

ZhiYuSun НОВ 7 инчен навигација 163mm*97mmGPS MP4 MP5 Оваа компатибилен FPC-0373 општи отпор ракописниот екран на допир панел

ZhiYuSun НОВ 7 инчен навигација 163mm*97mmGPS MP4 MP5 Оваа компатибилен FPC-0373 општи отпор ракописниот екран на допир панел

DEN 348.00

Износ
Во продавницата.


трговски опис
НОВИОТ 7 инчен таблет E патот за навигација 163mm*97mm GPS MP4 MP5 FPC-0373 општи отпор ракописниот екран на допир панел 163*97
Стоката е во парк!!!

За производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Бренд Име:
ZhiYuSun
Број На Модел На:
163*97
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Слични предлози