.

.

Бесплатен превозот 10.1 -инчен екран на допир, Нов екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел digitizer FX-C10.1-192

Бесплатен превозот 10.1 -инчен екран на допир, Нов екран на допир панел,Таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир панел digitizer

DEN 392.64

Износ
Во продавницата.

Гаранција & Враќање : 1.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат. Нашиот работен ден(понеделник - петок) : CN : 9 СУМ - 6 ЧАСОТ RU : 4 часот - 1 ЧАСОТ АУ : 11 AM - 8 ЧАСОТ велика БРИТАНИЈА : 1 AM - 10 AM ДЕ : 2 СУМ - 11 AM НАС : 8 ЧАСОТ - 5 часот наутро И најголемиот Дел цел е прифатливо,ниски цени ќе бидат понудени за рефус цел. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество.Бесплатен превозот, : ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Кина пост или други Пост.Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer. Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред, тогаш вие само треба на екран на Допир Панел; 2. Целосен Екран со Допир Панел & LCD : Ако на врвот екран на допир панел е скршен и lcd сликата е или црна течност или испукани ви треба за комплетен екран ви Благодариме за Шопинг & посакувам се најдобро за вас! Пакување : Плаќање : не прифаќаме плаќање преку Зачувам, можете да платите со вашата кредитна картичка или дебитна картичка преку Зачувам.Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот; 8. НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето.Се врати ставки мора да биде во оригиналните пакувања и во добра состојба. Купувачот ќе плати за превозот цена на овој дел.

За производот

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
FX - C10.1 - 192
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Големина:
10.1 inch 247*156 mm
Модул Број:
fx-c10.1-192
Компатибилен со:
FX C10.1 192
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
боја:
Црна (Бела) боја
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Слични предлози