.

.

Новиот екран на допир За 5.5 PB55JG2259 Предниот екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новиот екран на допир За 5.5 PB55JG2259 Предниот екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 423.00
DEN 444.96
-5 %

Износ
Во продавницата.


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го вашиот Телефон за да се провери екранот на допир конектор кабел и екран панел форма.
Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот модел
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и екран панел форма како што е нашата слика.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Ние сме професионални за да се спакуваат овој вид на објект од повеќе од 5 години.
Ние ги преземе сите ризик за да испратите нова парцела или целосна наплата ако на екранот е оштетена за време на превозот.

За производот

боја:
Бела, Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
pb55jg2259
Големина На Екранот:
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
фитинг:
PB55JG2259 екран осетлив на допир

Слични предлози