.

.

ZhiYuSun Нови 149mm*83mm 6 инчен resistive ракописниот GPS екран на допир панел A061VW01 екран на допир панел 149*83 бесплатен превозот

ZhiYuSun Нови 149mm*83mm 6 инчен resistive ракописниот GPS екран на допир панел A061VW01 екран на допир панел 149*83 бесплатен

DEN 393.12

Износ
Во продавницата.


трговски опис
Нови 149mm*83mm 6 инчен resistive ракописниот GPS екран на допир панел A061 VW01 екран на допир панел 149*83 бесплатен превозот
Стоката е во парк!!!

За производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
149*83
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
ZhiYuSun

Слични предлози