.

.

ZhiYuSun НОВИ N010-0551-T142 245mm*198mm 10.1 Инчен Екран на Допир панели verlay комплет Бесплатен Превозот 245*198

ZhiYuSun НОВИ N010-0551-T142 245mm*198mm 10.1 Инчен Екран на Допир панели verlay комплет Бесплатен Превозот 245*198

DEN 1727.52

Износ
Во продавницата.


трговски опис
НОВИ N010-0551-T142 245mm*198mm 10.1 Инчен Екран на Допир панели verlay комплет Бесплатен Превозот 245*198
Стоката е во парк!!!

За производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
N010-0551-T142
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
ZhiYuSun

Слични предлози