.

.

Оригиналниот 10.4 инчен TM104SCH02(CCFL) TM104SDH01(LED) НА мерач Pegasus да се отвори формална фактура

Оригиналниот 10.4 инчен TM104SCH02(CCFL) TM104SDH01(LED) НА мерач Pegasus да се отвори формална фактура

DEN 2453.00
DEN 3360.00
-27 %

Износ
Во продавницата.


Декември промоција Активност датум : 2016-12-03 00 : 00 : 00 - 2017-12-03 23 : 59 : 59
На крајот на годината, може да се купи 2 парчиња
Декември промоција Активност датум : 2016-12-03 00 : 00 : 00 - 2016-12-03 23 : 59 : 59
2 парчиња пред пакет о

За производот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Слични предлози