.

.

ZhiYuSun Нови за игра машина touchscreens 91*72 Екран на Допир Панел Digitizer Стаклена Леќа 91mm*72mm

ZhiYuSun Нови за игра машина touchscreens 91*72 Екран на Допир Панел Digitizer Стаклена Леќа 91mm*72mm

DEN 426.24

Износ
Во продавницата.


трговски опис
Нова игра за машина touchscreens 91*72 Екран на Допир Панел Digitizer Стаклена Леќа 91mm*72mm
Стоката е во парк!!!

За производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
на MC7100
Бренд Име:
ZhiYuSun
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Слични предлози