.

.

10PCs Нов Екран на Допир За 8 Prestigio MultiPad wize 3508 4G PMT3508 таблета Digitizer Панел Сензор Стакло Замена Слободен Брод

10PCs Нов Екран на Допир За 8 Prestigio MultiPad wize 3508 4G PMT3508 таблета Digitizer Панел Сензор Стакло Замена Слободен Брод

DEN 2644.80

Износ
Во продавницата.


Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.
Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.
Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика/листа.
Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот. Кога ќе примите тоа, ве молиме тест пред инсталацијата.
Пакет : 10 PCs црн екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
една испративме која кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да го прифати ова, ве молиме да не купи.

За производот

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
Prestigio MultiPad PMT3508_4G PMT3508
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue
Компатибилен Бренд:
3508 Wize 4g
Тип:
Prestigio MultiPad PMT3508 екран осетлив на допир

Слични предлози