.

.

Замена на допир за PIRANHA Про II Табот 7 Инчен Таблет на Допир HOTATOUCH C186111A1-СТР FPC681DR-02 Digitizer екран на Допир Панел 186x111mm

Замена на допир за PIRANHA Про II Табот 7 Инчен Таблет на Допир HOTATOUCH C186111A1-СТР FPC681DR-02 Digitizer екран на Допир

DEN 600.00
DEN 651.84
-8 %

Износ
Во продавницата.

Ви благодарам многу!
Ние работиме многу напорно за да ви обезбеди со 5 ѕвезди на Услуги на Клиентите . Mita Меѓународниот онлајн магазин
Со оглед на тоа трае околу 10-45days или повеќе од Кина Пост Mail,& тоа, исто така, не може да се најде детали превозот информации на Веб за некои времиња,ве молиме да не го отворите спор до контактирајте со нас.
Замена на допир за PIRANHA Про II Табот 7 Инчен Таблет на Допир HOTATOUCH C186111 A1-СТР FPC681 DR-02 Digitizer екран на Допир Панел 186x111mm
Опис На Производот
Кога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст. Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. Тоа само ќе чини вашата од 1 минута. Ние сме currentlymaking промени за подобрување на нашите услуги на клиентите и ќе ги користи вашите повратни информации за да се добие дури и подобро. Resending надоместок ќе бидат платени од страна на купувачот.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Ние го остави позитивни повратни информации штом добиеме позитивни повратни информации од вас. MITA )
Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење. Ако стоките примени имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и да ги преземат слика со скршен лесно налепница, кои се нашата компанија логото
( S.
Ние работиме во понеделник до сабота, ние ќе ви одговори со во 24hours, во Потрага спедитор на вашиот контакт. Ние брод на стоките од страна на Кина пост воздухопловната . Времето за испорака е прибл. Ви благодариме
Добредојдовте на С. Ве молиме контактирајте со вашиот локален поштата да се утврди вашиот проценува даноци и должност такси. За исчезнати/неисправни делови, ве молиме да не известите најдоцна во рок од 7 дена по добивање на објектот и ние ќе го организира повторна испорака на објектот.
==Посакуваме да имате пријатен шопинг==.
Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни. 10 - 25 работни дена за повеќето од НАС / велика БРИТАНИЈА / AU дестинации.Се во својата кутија и пакет тоа многу добро кога се врати ставки. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.(треба контактирајте со продавачот)
Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба.

За производот

Број На Модел На:
PIRANHA Про II Табот 7 Инчен Таблет на Допир HOTATOUCH C186111A1-СТР FPC681DR
Бренд Име:
SMITATECH
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Слични предлози