.

.

За 7 инчен Таблет zhc-0312a Екран на допир екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

За 7 инчен Таблет zhc-0312a Екран на допир екран на Допир Панел Digitizer Стакло Замена на Сензор

DEN 345.12

Износ
Во продавницата.


Она што е во Пакет : 1pcs екран на допир
1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
2. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир исто конектор за кабел со слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати компатибилен екран на допир
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

За производот

боја:
Црна
Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
Myslc
Број На Модел На:
zhc-0312a
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Слични предлози