.

.

Оригиналот, AT070TN83 V. 1 LCD со екран на допир е во прилог да се EK6709

Оригиналот, AT070TN83 V. 1 LCD со екран на допир е во прилог да се EK6709

DEN 3154.00
DEN 4320.00
-27 %

Износ
Во продавницата.


Појавување на екран на допир за спецификации (пред)

За производот

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD
Дигитални дел тип:
Екранот

Слични предлози