.

.

Новиот екран на Допир Панел digitizer За 10.1DIGMA CITI 1510 4G CS1116ML Таблета Екран на Допир за Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новиот екран на Допир Панел digitizer За 10.1DIGMA CITI 1510 4G CS1116ML Таблета Екран на Допир за Стакло Сензор Замена Бесплатен

DEN 576.00

Износ
Во продавницата.


s o nny q7

За производот

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за DIGMA CITI 1510 4G CS1116ML 10.1 инчен екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
за DIGMA CITI 1510 4G CS1116ML

Слични предлози