.

.

Myslc екран на допир за 10.1 Екран на Допир Digitizer За YTG-P10004-F9 LLT V1.0 Предниот Екран На Допир Панел Стакло

Myslc екран на допир за 10.1 Екран на Допир Digitizer За YTG-P10004-F9 LLT V1.0 Предниот Екран На Допир Панел Стакло

DEN 744.00

Износ
Во продавницата.


Она што е во Пакет : 1pcs екран на допир
1.ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.
2. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир исто конектор за кабел со слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не се прифати компатибилен екран на допир
имаме 2 видови на пакет ,после спакувани ќе биде вака

За производот

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
Myslc
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
YTG-P10004-F9

Слични предлози