.

.

3 линија 405585 Литиум Полимер Батерија 3.7 V 3000mAh Li ion батерија на Акумулаторот За Мобилен телефон Моќ Банка Е-книга

3 линија 405585 Литиум Полимер Батерија 3.7 V 3000mAh Li ion батерија на Акумулаторот За Мобилен телефон Моќ Банка Е-книга

DEN 367.00
DEN 431.52
-15 %

Износ
Во продавницата.


Здраво, ако не може да се најде во една продавница во потрага за батеријата големина сакате,
Ве молам контактирајте ме, ние ќе ви ги даде препорачуваме или прилагодено за вас!
Ние ќе ги искористиме најдобра услуга и најдобар квалитет за вас!
Со нетрпение очекуваме да соработка со вас!
Имајте пријатен ден. Ви благодариме.
Батеријата Систем : Li-Полимер Батерија На
Стандарден Капацитет : 3000 mah
Стандарден Напон : 3.7 V
Големина : 4mm*55мм *85mm
Модел : 405585 (4*55*85mm)
Забелешка : како истиот капацитет,оставете порака за да кажете кои димензии(модел)треба
Карактеристики
1.100% Сосема Нов батеријата
2 .Високо квалитетни и издржливи
3.Обезбедува одлични континуирано извори на енергија на вашиот уред 4.Висока густина на енергија, долг живот батерија 5.Оваа батерија е екстра долг живот за сите вашата батерија напојува уреди
Превозот услови
* 2-100pcsПревозот со шведските пакети,за 45-55 дена пристигнување.
*Над 100pcs-Превозот од UPS-от или Fedex,за 7 дена arrivlal.
Начин на плаќање
Услуга по
*Забелешки : Нема појава нула и без вештачки штета.
*Шест месеци гаранција за гаранција.
*Забелешки : Не-човек-направени штета за слободни трошоците за суровини и вештачко одржување.
Зошто да изберете нас
1.Ние сме фабрика и трговското друштво од 2003 година, 12 години искуство и професионален.
2.Топла продажба ширум светот,многу клиенти prefect предмети одлични перформанси.
3.3 продажни тимови и 5 КК и по-сервис тимови.Најдобри за Вас.
4.Одличен квалитет,конкурентни цени.
5.Изберете нас, бидејќи на вашата мудрост.

За производот

Бренд Име:
Литар енергија на батеријата
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
405585
Компатибилен Бренд:
Леново
Капацитетот На Батеријата:
3000MAH
Компонента Тип:
полимер батерија

Слични предлози