.

.

Добредојдовте белата маса декорации за свадба делукс Табела Здолниште Со drape свадба фаворизира слонова коска Брак Табела Маска

Добредојдовте белата маса декорации за свадба делукс Табела Здолниште Со drape свадба фаворизира слонова коска Брак Табела Маска

DEN 1680.00

Износ
Во продавницата.


За производот

Спецификација:
5ft x 32inch, 10ft x 32inch
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
as picture
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
Нови
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник

Слични предлози