.

.

Добредојдовте Сјајна маса декорации за свадба делукс Табела Здолниште Со drape свадба фаворизира ткаенина табела здолниште

Добредојдовте Сјајна маса декорации за свадба делукс Табела Здолниште Со drape свадба фаворизира ткаенина табела здолниште

DEN 1920.00

Износ
Во продавницата.

За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.

За производот

Спецификација:
7ft x 32inch, 10ft x 32inch, 13ft x 32inch, 16ft x 32inch, 20ft x 32inch
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
as picture
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
Нови
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник

Слични предлози