.

.

Свадба декорација свадба церемонијата Табела Покрие делукс брак Табела Здолниште Со drape Свадба маса декорации

Свадба декорација свадба церемонијата Табела Покрие делукс брак Табела Здолниште Со drape Свадба маса декорации

DEN 2304.00

Износ
Во продавницата.


Ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас пред правење на спорот, ние ќе се обидеме потрудиме solute проблем за вас. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот и даноци задолжен да ги врати предметите.1 ft ширина x 31.5 инчен висина 16. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ние ќе се обидеме најдобро за пребарување од нашите соработуваа фабрики и купување за вас. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Кога ќе изберете испорака рок на "продавачот за испорака метод", ние ќе испорака на вашиот парцела од DHL, EMS, UPS-от, ТНТ, FEDEX,Патарина итн, или Професионални Авионската компанија, која може да се достигне во врска 5-15 дена. Ние не може да гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување време на поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.5 инчен висина Материјал : ice свила Употреба : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебни , настан,Банкет Настани, Украси и сл. Се зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.4 ft ширина x 31. Нема вклучувајќи цвеќиња,backdrops,светла и topper итн.
Ние сме фабрика основач и бизнис претставник во сите видови на производи. Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас.инаку ние не можеме да прифатиме било приговор поради различни испорака термин со што ќе се избере.5 инчен висина 19.7 ft ширина x 31.Ви благодариме за вашето разбирање Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете боја од нашите боја-табелата подолу и да го оставите порака во ред, благодарам :
Ние прифаќаме Alipay, Western Union, TT. Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга. Ние не може да прифати било каква наплата, бидејќи купувачите одбие да плати такси или такси! За испорака термин,ние ќе го избере најдобриот испорака начин за база на истата, времето за испорака на пратката ќе го избере,ако ум,pls контактирајте со нас.
Кога нарачување свадба предмети, ако изберете воздух Изразат испорака или продавачот метод, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 недели однапред да го фати свадба датум; Ако изберете Кина пост, ве молиме да се обиде најдобро да се направи цел 3 месеци однапред да го фати свадба датум.

За производот

Спецификација:
13ft x 32inch, 16ft x 32inch, 20ft x 32inch
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
as picture
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
Нови
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник

Слични предлози