.

.

Свадба маса декорации брак Табела Покрие делукс Табела Здолниште Со drape Свадба добредојдовте маса декорации

Свадба маса декорации брак Табела Покрие делукс Табела Здолниште Со drape Свадба добредојдовте маса декорации

DEN 2160.00

Износ
Во продавницата.

Ви благодариме : ) Големина : 13.

За производот

Спецификација:
13ft x 32inch, 20ft x 32inch
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
as picture
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
Нови
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник

Слични предлози