.

.

Луксузен Добредојдовте маса декорации за свадба Маса Здолниште Со drape трговија на Големо свадба tablecloth

Луксузен Добредојдовте маса декорации за свадба Маса Здолниште Со drape трговија на Големо свадба tablecloth

DEN 2016.00

Износ
Во продавницата.

Ние ќе се потрудиме да им служи на сите клиенти кои цел од нас. Ние може да ви даде наплата ако ви се врати предметите во рок од 7 дена од денот на вашиот приемот на предмети за било која причина(но треба да се обрне на испорака трошоци и даноци, да се вратат назад).5 инчен висина 13. Се зема во вид, не ја отфрли поради објективни причини како што се светло, дисплеј во боја, Ние ќе ги што е можно поблиску до физичка боја.5 инчен висина Материјал : ice свила Употреба : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебни , настан,Банкет Настани, Украси и сл.4 ft ширина x 31.

За производот

Спецификација:
10ft x 32inch, 13ft x 32inch, 16ft x 32inch
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
as picture
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
Нови
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник

Слични предлози