.

.

Трговија на големо свадба фаворизира Свадба Маса Покрие Свадба маса декорации делукс брак Табела Здолниште Со drape

Трговија на големо свадба фаворизира Свадба Маса Покрие Свадба маса декорации делукс брак Табела Здолниште Со drape

DEN 1680.00

Износ
Во продавницата.

Како што се сад со цел, трговија на големо и мало и сад инспекција, итн.

За производот

Спецификација:
4ft x 32inch, 7ft x 32inch
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Модерна
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
as picture
Употреба:
Дома,На Отворено,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
Нови
Техника:
машина
Обликот:
правоаголник

Слични предлози