.

.

120x200cm/120x400cm Сјајот Sequin ПРАВОАГОЛНА Tablecloth - Розово Злато Sequin Маса Крпа за Свадба Партија Божиќ Декорација

120x200cm/120x400cm Сјајот Sequin ПРАВОАГОЛНА Tablecloth - Розово Злато Sequin Маса Крпа за Свадба Партија Божиќ Декорација

DEN 911.00
DEN 1138.08
-20 %

Износ
Во продавницата.


Повеќе Други Бои за Вашата Подобро Референца,
Повеќе Бои е Можно за вашиот прилагодите подобро,

За производот

Спецификација:
120cmx200cm, 120cmx400cm, 90x120in-225x300cm, 90x132in-225x330cm, 90x156in-225x390cm, 90in-225cm round, 108in-275cm round, 120in-300cm round, 132in-330cm round, 60x120in-150x300cm, 60x102in-150x255cm, 72x132in-180x330cm
Шаблон Тип:
Цврста
Шема:
Извезена
Употреба:
Домот,Свадба,Хотел,Партија,Банкет,Отворено
Техника:
Плетени
Стил:
Американски Стил
Бренд Име:
LQIAO
Број На Модел На:
роуз злато sequin tablecloth
is_customized:
Yes
Големина:
sequin tablecloth 120x200
Обликот:
правоаголна маса крпа
Функција:
tablecloths за свадби
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
свадба декември oration
Употреба:
Свадба, На Отворено, Хотел, Партија, Банкет, Дома, Други
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
вез sequins
Стил:
Американски Стил
Обликот:
Правоаголна Маса Крпа/Правоаголник Tablecloth
Големина:
120x200cm Sequin Table Cloth
MOQ:
1 Парче
роуз злато маса крпа:
партија украси се зголеми злато
роуз злато свадба декорација:
Sequin tablecloth розово злато
Се прилагодите:
сите димензии може да го прилагодите, само нас контакт

Слични предлози