.

.

729 Пријателство Супер FX Големи Пори Супер Мек Сунѓер Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума

729 Пријателство Супер FX Големи Пори Супер Мек Сунѓер Pips-во Тенис на Маса PingPong Гума

DEN 445.00
DEN 517.92
-14 %

Износ
Во продавницата.

Супер FX Pips-во Тенис на Маса Гума со Големи Пори / Мек Сунѓер Таа има создадено на Кинески coherency сет на гума почетокот. Со стандард заб зрно структура. Нејзините coherency е супер силни и издржливи. Тоа предизвикува висок корне јамка за да се топчето и се вртат во највисоко ниво, и го прави совршена комбинација на спин и брзина со голема брзина предности на флексибилни сунѓер. Опремени се игра : Јамка Брзина : 9 Спин : 10 Контрола : 11 Напред : 9 Сунѓерот : Супер Меки, Големи Пори Сунѓерот боја : Црвено гумени со Црвена сунѓер, Црна гума со Сини сунѓер. Сунѓерот дебелина : 2.0 mm/ 1.5 mm/ 1.0 mm

За производот

Број На Модел На:
729FX (Големи Пори / Мек Сунѓер)
Тежина:
Center Focus (All-round Methods)
Гума:
Мозолчиња Во
Бренд Име:
729
Контрола Средства:
Само Гума Со Сунѓер
Baseboard Слој Број:
Само Гума Со Сунѓер
дното:
Само Гума Со Сунѓер
Продавница број:
FD0004041

Слични предлози