.

.

Гроздобер стил стакло абажур табела светилка гума дрво биро светла booklight цврсто дрво lumiled маса светилка

Гроздобер стил стакло абажур табела светилка гума дрво биро светла booklight цврсто дрво lumiled маса светилка

DEN 2510.40

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Табела Светилки
Боја На Каросеријата:
Јасно
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Приклучок Тип:
ЕУ Приклучок
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Дрво
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Е dimmable:
Yes
База Тип:
E27
Примена:
Студија
Број На Модел На:
T-107
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
31-40W
Сенка Ветер:
Надолу
Напон:
90-260V
рамка боја:
Бела
Стил:
Гроздобер
Заврши:
Бранеа Никел
Бренд Име:
TRANSCTEGO
Материјал:
Дрво
Гаранција:
1 години
Техника:
Цврсто Дрво
Боја На Каросеријата:
Burly дрво
Материјал:
Дрво, Стакло
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки, Lumiled сијалица
Примена:
Дневна Соба, Студија, Постелнина Соба

Слични предлози