.

.

10pcs 12V 55W H7 Халоген 12V 55W Автомобил Светла за Магла Сијалица Халоген 6000K Белата Магла Халоген Сијалица Автомобил Светлина 12V Автомобил Стил

10pcs 12V 55W H7 Халоген 12V 55W Автомобил Светла за Магла Сијалица Халоген 6000K Белата Магла Халоген Сијалица Автомобил Светлина

DEN 585.00
DEN 649.92
-10 %

Износ
Во продавницата.

10pcs 12 V 55 W H7 Халоген 12 V 55 W Автомобил Сијалица Халоген 6000 K Белата Магла Халоген Сијалица Автомобил Главата Светилка Светлина 12 V Автомобил Стил Карактеристики :
Се користи во речиси било апликација, вклучително и во многу автомобили, брод и уредување на светлата итн,
Со оглед на природата на предметот се нуди може да се вклопат голем избор на различни функции, ве молиме бидете сигурни дека тоа е правилна примена тип на сијалица.
Спецификација : 100% сосема нов, Супер светло.
Сијалица Тип : Халоген Светилка
Светлината боја : Бела
Приклучок Тип : H7
Напон : 12 V само
Моќност : 55 W
Температура на бојата : 6000 K
Глава дијаметар : 10мм
База дијаметар : 34mm
Вкупна Висина : 57mm
Пакетот Вклучува :
10pcs × H7 55 W 6000k халоген сијалица Со Мало Поле.
1.Ние прифаќаме Alipay,Запад Унија,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску,ве молиме почекајте неколку minuites и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога вашата исплата е расчисти со ЗАЧУВАМ.
2.Ние брод на сите наредби како"подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
3.Објектот се постигне повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена,Hoever,Испорака tine дестинација зависи и од други фактори,тоа може да трае до 30 дена.
4.Ние не сме responsiable за данок на вашата земја.
1.Целосна Наплата ако производот не е примен во гарантиран рок на испорака.
2.Врати било каков производ,само оние кои се во совршена состојба.
3.Сите објектот може да се врати за размена на само.
1.Ние снабдување со 12 месеци гаранција за сите наши објекти.
2.Гарантиран Квалитет или Целосно Враќање на средствата.
3.Ако не сте satisfiedwhen ќе го добиете објект,ве молиме вратете го со orginal пакет рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.

За производот

Тип Socket:
H7
Тип На Објект:
Извори На Светло
Wattage:
55W
Температура На Боја:
6000K
Автомобил Марка:
Универзална
Напон:
12V
Бренд Име:
FISHBERG
Извор На Светлина:
халоген
Автомобил модел:
Повеќето Автомобили
снабдувач:
FISHBERG
Напон:
12V
Led Чип Производител:
ОЕМ
Тип:
H7 12V 55W автомобил светлина
feature1:
автомобил сијалица
feature2:
Супер светло халоген светлина
Feature3:
халоген автомобил светлина
Feature4:
H7 Халоген светлина
feature5:
халоген светлата
feature6:
12v 55w h7 халоген

Слични предлози